حفظ حریم شخصی

سایت طب برتر متعهد می شود طبق سیاست امنیت اطلاعات ، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای دیگر اشخاص فاش نکند ، به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد.

 

- به منظور کاهش کلاهبرداری های احتمالی سرویس سایت طب برتر از کاربران عضو اطلاعات خودشان و اطلاعات حساب بانکی مورد استفاده در سرویس سایت طب برتر را درخواست میکند و کاربران باید این اطلاعات را در اختیار ما قرار دهند، شما با موافقت با سیاست امنیت اطلاعات در حقیقت موافقت و رضایت خودتان را برای کمک به ما در پردازش اطلاعات شخصی خود و همچنین اجرای برتر سیاست امنیت اطلاعات اعلام می دارید. توسط این سیاست امنیت اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم و همچنین نحوه استفاده از این اطلاعات توضیح داده می شود.اطلاعات شخصی شما نزد سایت طب برتر حفظ و نگهداری می شود و فقط در مواردی که در سیاست امنیت گفته شده استفاده می شود،و در اختیار مشتریان و اشخاص دیگری قرار نمی دهیم ، فقط در بعضی شرایط خاص و دستور مراجع ذیصلاح این اطلاعات در اختیار مراجع ذیصلاح قرار می گیرد.

 -سایت طب برتر پس از جمع آوری اطلاعات شخصی شما و ذخیره آنها ، فقط در موارد ذکر شده زیر که شما هم موافقت کرده اید استفاده می کند، در ضمن هدف اصلی جمع آوری اطلاعات شخصی فراهم کردن یک تجربه امن ، راحت و کارآمد برای شما است.

- ارائه سرویس ها و پشتیبانی مشتریان

- حل وفصل اختلاف ها و مشکلات پول های پرداخت شده

- جلوگیری از خرید و فروش موارد غیرمجاز و فعالیت های غیر قانونی و ممنوع

- اندازه گیری و ارتقاء سرویس ها ، بهینه سازی ، محتوا و طرح بندی وب سایت

- اطلاع رسانی در مورد تجارت هدفمند به شما ، پیشنهاد های کارآمد ، به روز رسانی سرویس ها

 

- در سایت طب برتر نام ، آدرس پست الکترونیک و اطلاعات مورد نیاز کاربری که عضو باشد برای مشتریانی که از آن فرد دریافت و یا پرداختی دارند نمایش داد میشود،اما شماره حساب بانکی و اطلاعات مالی دیگرنمایش داده نمی شود مگر در مواردی که دادگاه یا مراکزقانونی این اطلاعات را درخواست کنند ، که سایت طب برتر مجاز به همکاری با مراجع قانونی است.

 

- کاربر موظف است در سایت خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از : تلفن تماس ، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به پرداخت کنندگان قرار دهد ، در غیر این صورت در صورت مراجعه پرداخت کننده جهت دریافت پشتیبانی خدمات اطلاعات تماس کاربر به پرداخت کننده ارسال خواهد شد.

 

پشتیبان: اپن کارت فارسی
سایت طب برتر © 2017